poniedziałek, 08 styczeń 2024 16:34

Recepcjonistka/Recepcjonista (NIEMCY) 10/01/2024 Wyróżniony

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Recepcjonistka/Recepcjonista chętnej/go do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Recepcjonistka/Recepcjonista (NIEMCY)
  • Numer Oferty:: 10/01/2024
  • Data dodania:: poniedziałek, 08 styczeń 2024
  • Miejsce pracy:: 78462 Konstanz
  • Ilość wakatów:: 1
  • Wymagania::

    • dobra znajomość j. niemieckiego i angielskiego,,
    • pozytywne nastawienie do obowiązków oraz klientów,
    • chęć podjęcia pracy w Niemczech w dłuższym okresie czasu,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim!!!
  • Obowiązki::

    • Otwieranie i zamykanie hotelu
    • Porady dla gości (ustne, pisemne w różnych językach - niemiecki, angielski)
    • Oferty dla gości, obsługa programu hotelowego i channel manager
    • Sprzedaż biletów, napojów, pokojów
    • Zameldowanie i wymeldowanie
    • Codzienna kasa fiskalna i rozliczenia/odbiór gotówki (gotówkowy/bezgotówkowy)
    • Planowanie i organizacja procesów pracy
    • Wdrożenie i nadzór nad serwisem śniadaniowym
    • Sprawdzanie pokoi gościnnych
    • Porządek i czystość w biurze
    • Archiwizacja paragonów i innych czynności biurowych
    • rozliczenie klientów,
  • Co oferujemy::

    • ciekawa praca w Niemczech,
    • wynagrodzenie 16,- euro brutto/godz.,
    • wymiar czasu pracy 5 dni w tygodniu, 35godz/tyg.,
    • praca w systemie dwuzmianowym max do 22:00,
    • możliwe nadgodziny,
    • zakwaterowanie zapewnione,
    • napoje bezpłatne,
    • zniżki na posiłki pracownicze,
    • bonus na start pracy w wysokości 500,- euro
    • praca na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy,
    • Prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim lub polskim !!!
  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6
Czytany 284 razy